Žvatlání o sobě


Co byste o mě mohli potřebovat vědět? No asi to že o sobě nerada mluvím. Tohle vím ze školy, kdy po nás každá učitelka chtěla, abychom se představili. Já vždy řekla jméno, věk a oblíbený předmět. I teď tu sedím nad článkem, nejistá, co napsat dál. Ne nejsem stydlivá. Jen není lehké snažit se popsat sám sebe, když nemáte žádnou zpětnou vazbu, která by vám vaše domněnky o sobě samotném potvrdila.
Začnu něčím, co mám už dobře naučeno. Jmenuji se Aneta. Odtud přezdívka, kterou používám na účtech a blozích, AnetKej. Je mi sedmnáct let, studuji Obchodní akademii. Vždycky mě bavila matika, dějepis, angličtina a na střední škole se přidalo právo. Jsem narozená jako kozoroh, přesněji 1. ledna.
A co dál? Ráda si zpívám, vařím, píšu a čtu. Jsem fanynkou One Republic, seriálu White Collar a Sherlock. Nikdy si v kině nenechám ujít film, který je natočený podle knižní předlohy, kterou jsem četla. Jednou bych chtěla cestovat, poznávat nová místa, cizí kultury. Nebo to možná všechno bude jinak. Nevím, jestli to je věkem, nebo povahou, ale momentálně jsem hodně nerozhodná, co se týče své budoucnosti.Zatím studuji veřejnou správu, ale v budoucnosti bych se chtěla věnovat sociální práci. :)

"A má cenu riskovat to svý jistý za nejistý výsledek? Samosebou, pohodlnej člověk je polomrtvej, ten nežije, jen konzumuje..." Lenka Lanczová

Žádné komentáře:

Okomentovat